Nie tylko subskrybenci Xbox Game Pass co miesiąc wyczekują nowych tytułów, którymi będą mogli cieszyć się za darmo w ramach abonamentu. Znamy już oficjalną listę gier, które trafią do oferty PlayStation Plus na maj 2022. Będą dostępne do pobrania od 3.05. 

FIFA 22

FIFA 22

Tytuł, który zdecydowanie jest największym zaskoczeniem na majowej liście darmowych gier PlayStation Plus. FIFY raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. To zdecydowanie najbardziej znana seria skupiająca się piłce nożnej, stworzona przez EA. Oferuje zarówno rozbudowany tryb dla jednego, jak i dla wielu graczy. Grając w tryb kariery, wcielamy się w menadżera klubu piłkarskiego tak, jak w poprzednich odsłonach. Jednakże w FIFie 22 mamy możliwość stworzenia własnego klubu od zera, co jest nowością w serii.

PlayStation Plus

Tribes of Midgard w PlayStation Plus

Mitologia nordycka nie traci na popularności. Coraz więcej gier czerpie z jej motywów, a wręcz bazuje na historiach o dziewięciu światach. Tribes of Midgard to gra akcji z elementami RPG. Swoją premierę miała w połowie 2021. Naszym zadaniem jest między innymi ochronić swoją wikińską osadę przed najeźdźcami. W Midgardzie czycha wiele niebezpieczeństw. Wiele bestii tylko czeka na odpowiedni moment, by zniszczyć nasiono drzewa Yggdrasil, które poprzysięgliśmy bronić. Musimy dotrzymać słowa, ponieważ tylko tak zdołamy powstrzymać nadciągający koniec świata — Ragnarök. 

Curse of the Dead Gods

Curse of the Dead Gods

W trzecim tytule dostępnym w PlayStation Plus wyruszamy na wyprawę do świątyni. W czasie poszukiwania bogactwa nie raz przyjdzie nam stawić czoła potworom czającym się w zakamarkach naszprycowanego pułapkami labiryntu. Curse of the Dead Gods jest grą akcji, w której wydarzenia obserwujemy w rzucie izometrycznym. 


Podobne wpisy