Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold co miesiąc otrzymują gry, którymi mogą cieszyć się za darmo. Niektóre oferty bardziej przypadają graczom do gustu, inne mniej. Jakie tytuły czekają na nich w maju 2022?

Xbox Game Pass

The Inner World: The Last Wind Monk

Do pobrania dostępne od 16 maja do 15 czerwca. Jest to gra indie od niemieckiego studia Fizbin opierająca się na mechanice point-and-click. Akcja dzieje się w Aposii, krainie znajdującej się pod powierzchnią Ziemi. Być albo niebyć jej mieszkańców zależy od trzech fontann, regulujących przepływ powietrza po krainie. Niestety, z nieznanych przyczyn te zaczynają wysychać. Dlatego Robert musi odkryć przyczyny usterki i uratować mieszkańców Aposii. Nieoczekiwanie na jego drodze staje złodziejka Laura… 

Gry w xbox game pass

Yoku’s Island Express 

Subskrybenci Xbox Game Pass będą mogli pobrać ją od 1 do 31 maja. Na wyspę Mokumana trafia główny bohater — pewien chrząszcz który właśnie planuje rozpocząć nową pracę jako listonosz. Szybko odkrywa, że będzie musiał wziąć udział w o wiele poważniejszej intrydze niż roznoszenie listów. Przyjdzie mu wyruszyć na poszukiwania bóstwa uwięzionego w krainie koszmarów. To nie tylko dobrze zaprojektowana platformówka, ale też sympatyczna historia, idealna na wieczorny relaks.

Gry xbox

Hydro Thunder Hurricane

Do pobrania od 1 do 15 maja. Jest to wyścigówka, w której stajemy do zawodów na łodziach i innych wodnych bolidach. Co więcej, dostępne jest w sumie 11 rozmaitych scenerii. Sama rozgrywka podzielona została na kilka trybów w tym na slalom oraz grę na czas. 

Darmowe xbox game pass

Viva Pinata Party Animals w Xbox Game Pass

Dla subskrybentów dostępna od 16 do 31 maja. Viva Pinata to familijna gra bez ograniczeń wiekowych, która swoją premierę miała 15 lat temu, w 2007 roku. Głównymi bohaterami są postacie z serialu Viva Pinata. Sama gra to nic innego jak zbiór minigier idealnych na wieczór spędzony z rodziną. Możemy w nią zagrać zarówno w pojedynkę, jak i z maksymalnie trzema towarzyszami. Sterowanie jest na na tyle intuicyjne, aby bawić się mogli już najmłodsi gracze.


Podobne wpisy