Produkcje krążące wokół tematu dinozaurów nie tracą na popularności. Raptem pare dni temu premierę miało Prehistoric Kingdom. Co więcej, tytuł przyjął się wyjątkowo dobrze. Na jakie jeszcze gry o tej tematyce możemy czekać w najbliższym czasie?

Project Ferocious

Opowieści o wodnych monstrach już dawno temu okryły głębiny Oceanu Spokojnego mgłą tajemnicy. Jednak niepokojący telefon, jaki otrzymujemy od grupy zaginionych dziennikarzy śledczych, rzuca na nie zupełnie nowe światło. Nagle okazuje się, że na środku Pacyfiku znajduje się wyspa, która nie miała prawa istnieć. Musimy przetrwać. Po prostu przetrwać w dziczy, w której rządzą nie ludzie, a istoty z dawno zapomnianego świata. Premiera zostanie przesunięta z 2022 na 2023.

Primal Dominio — gdzie wrogowie to i dinozaury i inni ludzie

Gra będzie zawierać tryb zarówno dla jednego jak i dla wieli graczy w kampanii PVP i PVE. Premiera planowana jest na lato 2022.  Lata 90. Na wyspie De Baru niegdyś istniał pewien tematyczny park rozrywki. Niestety, wszystko poszło nie tak jak powinno, a ogromne gady wymknęły się spod kontroli. Nie tylko one są zagrożeniem, ale i ocalałe frakcje ludzi, walczących o władzę, przetrwanie i pieniądze.

Deathground

Deathground

W tę grę skupiającej się na tematyce dinozaurów zagramy zarówno sami, jak i w trybie kooperacyjnym (maksymalnie 3 graczy). Wraz z zespołem lub solo wyruszamy na misję w celach eksterminacji prehistorycznych gadów.

Lost Wild — zgubione w świecie dinozaurów

To nadchodzący surival horror FPP, w którym akcja zabierze nas do japońskiej dziczy. Wizyta reporterki Sasaki na terenach opanowanych przez prehistoryczne gady nagle wymyka się spod kontroli. Dlatego teraz młoda kobieta musi przetrwać i nie może dać się pożreć. W tym celu przede wszystkim unika zagrożenia chowając się i skradając, ale musi zachować zimną krew, gdy sytuacja zmusi ją do walki wręcz. Początkowo gra miała mieć premierę w 2022, ale wiadomo już, że pojawi się dopiero w 2023.

Instinction

Świat, w którym natura jest równie zachwycająca co niebezpieczna. Narracja wprowadzi gracza w niezwykłą historię pełną przygód, lęków i osobistych dylematów głównych bohaterów. To będzie tytuł idealny dla miłośników gier fabularnych i nielubiących się nudzić zwolenników akcji i dreszczyku emocji, który daje survival. W tej grze zarówno staniemy do walki z dinozaurami, jak i zatrzymamy się na moment zachwytu nad pięknem dzikich pejzaży. 


Podobne wpisy