Minął już tydzień od premiery gry wyścigowej MotoGP 22, za którą odpowiada studio Milestone. Wszyscy znamy tytuły takie jak Forza Horizon czy Gran Turismo. Jednakże MotoGP 22 powstało na licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata organizowanych przez Międzynarodową Federację Motocyklową. Gra dostosowana jest zarówno do rozgrywki sieciowej, jak i do dzielonego na maksymalnie dwóch graczy ekranu.

MotoGP 22

Legendy na legendarnych torach

W grze wcielamy się w światowej klasy zawodników wyścigów motocyklowych. MotoGP 22 skupia się na sezonie 2022 Motocyklowych Mistrzostw Świata. Nie mniej jednak niemal 80 zawodników ze 120, z których możemy wybierać, niekoniecznie bierze udział w tegorocznych Mistrzostwach. Mimo to znaleźli się w produkcji dzięki swoim znaczącym osiągnięciom. Motocyklami przemierzamy w sumie 20 legendarnych i autentycznych torów wyścigowych. Warto wspomnieć, że MotoGP 22 daje nam swobodę w personalizacji zarówno naszego jednośladowca, jak i kombinezonu i kasku zawodnika.

Premiery 2022

Rozgrywka realistyczna jak nigdy dotąd w MotoGP 22

Twórcy od początku podkreślali, że największy nacisk przy produkcji MotoGP 22 położą na zachowanie ralizmu. Tak się też stało, ponieważ i system prowadzenia, i fizyka są niezwykle dopracowane. Nawierzchnia torów ma duże znaczenia dla kierowania motocyklem, ale najważniejszy jest sam jednośladowiec. W czasie zawodów musimy stale kontrolować parametry pojazdu. Liczy się nie tylko temperatura hamulców czy ilość pozostałego paliwa, ale również stopień zużycia opon. Nawet jeśli teraz wydaje się to skomplikowane komuś, kto nigdy wcześniej nie miał z takimi tematami do czynienia, bez obaw. W grze możemy nabyć potrzebną nam wiedzę i umiejętności w MotoGP Academy, dzięki czemu rzeczy takie jak dostosowywanie wysokości zawieszenia nie będą stanowić dla nas problemu.

MotoGP 2022

Zupełna nowość

W kampanii MotoGP 22 mamy możliwość wziąć udział w szeroko rozbudowanej ścieżce kariery, której wspinamy się po szczeblach świata zawodowego sportowca. Oprócz tego nic nie stoi na przeszkodzie, by startować w pojedynczych wyścigach, weekendowych wydarzeniach czy grać ze znajomym w trybie wieloosobowym. Dostępny jest również zupełnie nowy tryb NINE Season 2009, w którym staniemy się świadkami legendarnej rywalizacji między Valentino Rossim, Danim Pedrosą, Casey Stonerem i Jorge Lorenzo.


Podobne wpisy