Sir, You Are Being Hunted to pierwszoosobowa skradanka FPP, która swoją premierę miała w 2014 roku, jednakże po ośmiu latach doczekała się swojej reedycji. Niderlandzki zespół Den of Thieves zdecydował się na odnowienie produkcji wydanej pierwotnie przez studio Big Robot. W tej angielskiej przygodzie typu survival musimy przetrwać w Wielkiej Brytanii zdominowanej przez nadzwyczajnie dobrze wychowane roboty. Odnowionej wersji możemy spodziewać się jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku.

Sir, You Are Being Hunted | Reinvented

Fabuła

Wyobraźcie sobie najbardziej stereotypowy obraz Wielkiej Brytanii, jaki potraficie. Pomyślcie o eleganckich dżentelmenach, przemierzających londyńskie ulice, popołudniowym piciu herbaty i chrupaniu herbatników czy o arystokrackich rozrywkach takich, jak polowania. To wszystko znajdziecie w Sir, You Are Being Hunted, lecz zamiast Anglików, prym wiodą tu roboty. Bardzo dobrze wychowane roboty notabene, ale cóż nam, plebsowi, po dobrych manierach mechanicznych dżentelmenów, jeśli jesteśmy niczym innym jak ich zwierzyną łowną. 

Remaster 2022

Nowości w Sir, You Are Being Hunted

Gra utrzymana jest w humorystycznym tonie i należy patrzeć na nią z przymróżeniem oka oraz głową otwartą na żarty. Ta pierwszoosobowa strzelanka wymaga strategicznego podejście. Dlatego przydatny może okazać się nowy system umiejętności, który twórcy dodali w ramach reedycji. Co więcej, odnowieniu w znaczącym stopniu uległa oprawa graficzna. Niemal wszystkie modele zostały zaprojektowane na nowo, podobnie jak interfejs. Skradanka zawiera otwarty, generujący się losowo świat. 

Sir, You Are Being Hunted | Reinvented

Zniżka dla posiadaczy oryginału

Gracze, którzy posiadają już oryginał tej gry indie, będą mogli nabyć nową wersję w cenie obniżonej prawdopodobnie o 20%, choć dokładna kwota nie jest jeszcze znana. Sir, You Are Being Hunted: Reinvented Edition funkcjonuje jako pełnoprawna, samodzielna gra i nie jest darmową aktualizacją do swojego pierwowzoru. Ten doczekał się już jednej aktualizacji w 2021, w której został odnowiony tryb wieloosobowy. Patch 1.5 usprawnił również generator wysp, naprawił kilka błędów oraz przywrócił oficjalne serwery online.  W odnowionej wersji ulepszenia te pójdą jeszcze o krok dalej. Twórcy nie tylko poprawią oprawę wizualna i rozgrywkę, ale również ścieżkę dźwiękową. Gra dostępna będzie zarówno na konsolę Nintendo Switch, jak i na PC. 


Podobne wpisy