Powstało już kilka popkulturowych produkcji prezentujących pogląd, że przywracanie do życia dawno wymarłych prehistorycznych gadów to, delikatnie mówiąc, średni pomysł. W nadchodzącym symulatorze Prehistoric Kingdom będziemy mogli wcielić się w właścicieli zoo ze zwierzętami, które niegdyś wymarły.

Symulator prehistorycznego biznesu

Prehistoric Kingdom to jednoosobowy symulator zarządzania zoo z prehistorycznymi gatunkami. Jego mieszkańcami mogą być nie tylko dinozaury, ale też ssaki żyjące w okresach ostatniej epoki lodowej czy kenozoiku. To od nas zależy wygląd i klimat naszego zoo. Gra zapewni rozbudowane narzędzia ułatwiające jego personalizacje. Jako właściciele musimy nie tylko zadbać o dobrobyt zwierząt, ale i zadowolenie gości. Nasz prehistoryczny park powinien zawierać infrastrukturę zaspokajającą potrzeby odwiedzających i personelu. Bufet, toalety, sklepy z pamiątkami i wiele innych punktów są z pewnością potrzebne, lecz ponad wszystko powinniśmy zatroszczyć się o bezpieczeństwo. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy zwierzęta wymkną się spod kontroli…

Prehistoric kingdom

Zabawa genami — jak szaleć to szaleć

Nasze zoo mogą zamieszkiwać rozmaite gatunki od pierwszych ptaków, przez potężne mamuty, po dinozaury, które miliony lat po wyginięciu nie dały o sobie zapomnieć. Żeby zapewnić żądnym wrażeń gościom atrakcje, nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo bawić się genetyką prehistorycznych zwierząt. Krzyżując ich przedstawicieli na różne sposoby możemy odblokowywać całkiem nowe, nieznane dotąd hybrydy. 

Symulator 2022

Prehistoric Kingdom — tu wszystko zależy od Ciebie

Tryb budowania wygląda na niezwykle dopracowany i realistyczny. To od nas zależy, czy zbudowane zagrody czy zabezpieczenia są wystarczające i zapewnią ludziom bezpieczeństwo. Mimo wszystko nic nie stoi na przeszkodzie, by umożliwić odwiedzającym skorzystanie z bardziej ryzykownych rozrywek takich, jak zjazd na T rolce… bezpośrednio nad legowiskiem tyranozaurów. Przy wykupieniu wczesnego dostępu, gracz otrzymuje 22 gatunki zwierząt. Co więcej, już po wyjściu Prehistoric Kingdom, lista niegdyś wymarłych mieszkańców Ziemii będzie powiększała się w aktualizacjach. Produkcja ma być dostępna jeszcze w kwietniu 2022. Jeśli lubicie symulatory zarządzania, zapoznajcie się z naszą listą symulatorów biznesu, które zagoszczą na naszych komputerach jeszcze w tym roku.


Podobne wpisy