Już 7.04.2022 gracze Nintendo Switch będą mogli cieszyć się odnowioną pierwszą częścią cyklu gier akcji od SEGA. The House of the Dead: Remake jest produkcją w typie rail shooter FPP z zombie na pierwszym planie. Za jego powstanie odpowiadają polskie zespoły MegaPixel Studio oraz Forever Entertainment. Pierwowzór wydany na automaty pochodzi z 1977 roku.

The house of the dead

Powrót do Thomasa i G

Głównymi bohaterami są agenci Thomas Rogan oraz G. W okolicy dochodzi do serii podejrzanych zaginięć mieszkańców miasta. Bohaterowie udają się do laboratorium DBR, by rozwikłać tajemnicę stojącą za tymi zniknięciami. Odkrywają, że badania prowadzone przez doktora Curiena doprowadziły do katastrofy biologicznej. Wydarzenia nie różnią się od swojego pierwowzoru w znaczący sposób, jednakże wprowadzono kilka kosmetycznych poprawek.   

Premiera 2022

Mechanika

Strzelanka zachowa wszystkie swoje charakterystyczne cechy, lecz zostaną one dostosowane do współczesnych standardów i możliwości technologicznych. Typowo dla gry z gatunku rail shooter, nie mamy kontroli nad całą postacią, a jedynie nad jej celownikiem. Naszym zadaniem jest jak najtrafniejsze celowanie w powstałe przez eksperymenty w  laboratorium monstra. Poprzez naszą efektywność, możemy doprowadzić do kilku, różnych wariantów zakończenia. 

Nintendo

The House of the Dead: Remake już 7.04.2022

W dniu premiery cena produkcji wyniesie 169,90 zł, a twórcy rekomendują ja dla graczy powyżej 18. roku życia. Dostępny będzie zarówno tryb dla jednej osoby, jak i tryb kooperacji dla 2 graczy z dzielonym ekranem. Gra umożliwia również tryb rywalizacji.


Podobne wpisy