To dobry rok dla miłośników gier Star Wars. Coraz bliżej do oficjalnej prezentacji Jedi Upadły Zakon 2, a już 5. kwietnia 2022 nadejdzie dzień premiery finalnej części cyklu LEGO Star Wars, który opierał się na serii kultowych filmów. W LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów po raz kolejny przeżyjemy wydarzenia z trzech trylogii Gwiezdnych Wojen, powstających od 1977 do 2019. Jednakże platformówka traktuje je z lekkim przymrużeniem oka i dozą humoru.  

LEGO star wars

Fabuła

LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów przedstawia wydarzenia z dziewięciu, głównych filmów. Nie mniej jednak chronologia wydarzeń nie jest w żaden sposób zobowiązująca, więc możemy zacząć swoją przygodę od dowolnej trylogii. Produkcja nie jest dokładnym przeniesieniem wydarzeń z filmów 1:1, ale ich luźną adaptacją. Mimo to nie zabraknie tu najbardziej znanych i niezapomnianych scen z serii, która podbiła serca widzów na całym świecie. Wszystko okraszone solidną dawką dowcipu.

LEGO Gwiezdne Wojny

Powrót do tego, co pokochaliśmy

Przenosimy się do miejsc, które doskonale pamiętamy z Gwiezdnych Wojen. Pustynia Geonosis, bagna Dagobah czy baza Starkiller to tylko kilka lokacji, które rozpozna każdy miłośnik uniwersum stworzonego przez George’a Lucasa. Co więcej, nie tylko odwiedzimy znane miejsca, ale także wcielimy się w bohaterów, których uwielbiamy… lub też nie darzymy sympatią. Do wyboru są zarówno reprezentanci jasnej strony mocy, jak i ci, którzy oddali się ciemności. Cały klan Skywalkerów, Obi-Wa Kenobi, Palpatine i wielu innych bohaterów czeka na nas w LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów. 

Premiera kwiecień 2022

LEGO Gwiezdne Wojny dla każdego

LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów będziemy mogli zagrać sami oraz z przyjaciółmi czy rodziną. Gra spodoba się zarówno młodszym graczom, jak i tym starszym, dla których produkcja będzie sentymentalnym powrotem do ulubionych filmów oraz miłą, relaksującą rozgrywką. Twórcy podkreślają, że mechanika została tak zaplanowana, aby każdy, niezależnie od wieku dobrze się bawił i czerpał z gry satysfakcję. W dniu premiery cena gry wyniesie 229,00 zł.  


Podobne wpisy