Choć dopiero rozpoczynamy drugi kwartał roku, przed nami jeszcze wiele premier. Wymieniliśmy już kilka „indyków”, na które czekamy ze zniecierpliwieniem. A jak sprawa wygląda z symulatorami? Czy w 2022 nadchodzą tytuły dla ich miłośników?

Hotel symulator

Hotel Life: A Resort Simulator

Za tytuł FPP odpowiada Ringzero Game Studio. W grze budujemy, urządzamy i rozwijamy własny hotel. Jako kierownik musimy zadbać, aby nasi goście mieli niezapomniany pobyt w malowniczym kurorcie. Hotel Life: A Resort Simulator to pierwszy symulator, który z bardzo dużą dokładnością ma pokazywać kulisy zarządzania hotelem. Dopóki nie zarobimy wystarczającej ilości pieniędzy, by móc opłacić personel, wszystkie aspekty obsługi klienta ciążą na naszych barkach. Począwszy od odebrania gości z lotniska, przez zapewnienie im posiłków i rozrywki, aż po wykwaterowanie. Warto zadbać o ich zadowolenie, ponieważ im więcej usatysfakcjonowanych odwiedzających, tym pozytywniejsze oceny w sieci. Od nas zależy strategia biznesowa oraz cała wizja klimatu hotelu. 

Big Ambition

Big Ambitions

Kolejny symulator dla tych, których interesują symulatory biznesu. W Big Ambitions wcielamy się w człowieka, który dopiero zaczyna przygodę z zarządzaniem i inwestycjami. Osiemnastolatek zostaje zupełnie sam na świecie, ale nie poddaje się. Nie ma nic oprócz marzeń i ambicji, ale mimo to chce osiągnąć w życiu sukces. Postacią sterujemy w otwartym świecie ulokowanym w Nowym Yorku, a naszym celem jest zbicie fortuny, na co mamy kilka sposób. Możemy po prostu znaleźć pracę, otworzyć mały biznes, inwestować w nieruchomości i wiele innych. W tym całym szaleństwie biznesowym nie możemy zapomnieć, aby spać wystarczająco długo i by dalej czerpać radość z życia. Big Ambitions to tak zwana „piaskownica”, w której będziemy mogli swobodnie bawić się przez wiele relaksujących godzin. 

Espresso Tacoon

Espresso Tycoon — symulator parzenia kawy i nie tylko

Zapach kawy, szum ekspresu i przytulna atmosfera czeka na Ciebie w Twojej własnej kawiarni.  Espresso Tycoon przeniesie Cię do dzieciństwa, kiedy radość przynosiło granie w tak zwane tacoony. Nie jest to jednak produkcja infantylna czy prosta. Gracz będzie mógł bawić się zaawansowanymi strukturami biznesu, zarządzania i ekonomii. Na początku wybierz jak najdogodniejszą lokalizację dla Twojego kawowego biznesu. Następnie udekoruj lokal, zatrudniaj pracowników i zadbaj o reklamę oraz zoptymalizowane dostawy. Tylko pamiętaj, aby zmieścić się w budżecie! Symulator Espresso Tycoon zawiera kreator kawy 3D, w którym możemy szczegółowo projektować swoje własne mieszanki. 


Podobne wpisy