Jak co miesiąc, subskrybenci PlayStation Plus otrzymują kilka gier do pobrania za darmo. Niektórzy gracze są zadowoleni z wyboru takich, a nie innych produkcji. Nie mniej jednak znalazło się dużo sceptyków, którym brakuje wśród nich dobrego tytułu przeznaczonego dla jednej osoby. Jakie gry czekają na graczy PlayStation 4 i PlayStation 5 w kwietniu 2022?

Hood: Outlaws & Legends

Hood: Outlaws & Legends

Jest to przygodowa gra akcji autorstwa studia Sumo Digital, w której narracja prowadzona jest w trybie TPP. Sieciowa rozgrywka polega na kooperacji z innymi graczami. Dwie drużyny walczą zarówno między sobą, jak i z zagrożeniami niezależnymi od nich. Akcję osadzono w średniowieczu. Głównymi bohaterami są banici, którzy dość mają skorumpowanej władzy i warunków, w jakich żyją ich rodacy.

PlayStation Plus

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated

Ten tytuł, w trochę innej wersji, mogą kojarzyć starsi gracze. Jest to remake platformówki z 2003 roku. SpongeBob wraz ze swoimi kompanami, Patrickiem i Sandy stawiają czoła armii robotów. Za ich stworzeniem stoi nie kto inny, jak Plankton. Niestety, całe Bikini Bottom jest w niebezpieczeństwie, ponieważ maszyny wymknęły się spod kontroli. Gra posiada tryb multiplayer.

Slay the Spire PlayStation Plus

Slay the Spire — gra indie w PlayStation Plus

Slay the Spire to połączenie karcianki i roguelike od niezależnego studia Mega Crit. Rozgrywka opiera się na turowych pojedynkach. Każdy z ataków przypisany jest do konkretnej karty. Co więcej, ich działanie można zwiększyć dzięki reliktom. W sumie do zdobycia jest około 200 kart oraz 100 reliktów. Gdy protagonista umrze, musimy rozpoczynać grę od nowa, podobnie jak w Sifu.


Podobne wpisy