Produkcja od KeokeN Interactive już niedługo zabierze nas na czerwoną planetę. Deliver Us Mars to kontynuacja bardzo ciepło przyjętego Deliver Us To The Moon. 25.03.2022 ukazał się oficjalny zwiastun gry science-fiction. Kupić będziemy ją mogli na Steamie oraz Epic Games.

Fabuła Deliver Us Mars

Po raz kolejny wcielamy się w astronautę. Minęła niemal dekada od zakończenia misji Fortuna. Teraz istnienie ludzkości wisi na włosku. Nowa nadzieja na odmianę losu pojawia się, gdy niespodziewanie z Marsa zostaje wysłana prośba o pomoc. Tajemnicza organizacja Outward ukradła statki należące do kolonii ARKA. Nie pozostaje nam nic innego jak wyruszyć w kosmos, a tam dołączyć do załogi Zephyra i odbić skradzione maszyny. Od tego może zależeć jutro ludzi mieszkających na Ziemii.

Rozgrywka

Wyruszamy z Ziemii na Marsa, który jest zupełnie inny, niż świat, który znamy. Musimy odnaleźć się w obcej rzeczywistości i stawić czoła zagrożeniom. Twórcy podkreślają, że w Deliver Us Mars duży nacisk położyli na warstwę fabularną. Historia ma być bogata i angażująca, utrzymana w klikacie dystopijnym. Co więcej, by doprowadzić do finału trzeba będzie wykazać się sprytem oraz wytrzymałością.

Kiedy polecimy na Marsa?

Za ścieżkę dźwiękową odpowiada kompozytor Sandera van Zantena. Co więcej, gra korzysta z silnika Unreal Engine z użyciem technologii motion capture i ray tracingu. Na tym etapie nie jest jeszcze znana data premiery. Wiadomo natomiast, że gra ma być dostępna na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, a także Xbox Series XS i Xbox One.


Podobne wpisy