Sony zdecydowało o usunięciu Cyberpunk 2077 z PlayStation Store. Obiecało też zwrócić pieniądze wszystkim, którzy zakupili wersję cyfrową bezpośrednio w ich sklepie.

Cyberpunk 2077 zwrot pieniędzy

Cyberpunk 2077 pierwszą usuniętą grą w historii?

Taka sytuacja jest pewnym ewenementem, nawet jeśli zdarzyło się już kiedyś, że Sony usunęło jakić tytuł ze swojego PlayStation Store to nigdy nie towarzyszyła temu taka medialna otoczka. Mamy do czynienia z sytuacją wyjątkową, jednak pewne jest że nie z tego chciałby być zapamiętany produkt CD Projekt RED.

Co dalej?

Ważą się losy wersji na PS4. Na pytanie czy wróci kiedykolwiek do sklepu Sony nikt nie zna odpowiedzi. Pomimo obietnic od CD Projekt RED, że gra zostanie naprawiona a mają tego dokonać dwa patche zapowiedziane na styczeń i luty wciąż nie mamy pewności czy Sony zmieni swoją decyzję.

Sony zwraca środki za Cyberpunka 2077

Czy Cyberpunk 2077 jest nie grywalny na PS4?

Głosy graczy mówią, że nie da się grać a jednak da się spotkać opinię, że da się ukończyć Cyberpunk 2077 na konsoli PlayStation 4. Te informacje głównie płyną od posiadaczy PS4 Pro, którym bardzo zależy na ograniu tytułu bez względu na bugi, crashe i tym podobne. Co by się nie działo trzymamy kciuki by CD Projekt RED wyszedł z tych tarapatów obronną ręką!

Zapraszamy na naszą grupę na Facebooku!


Podobne wpisy