Amazon wyskoczył z tę grą jak Filip z konopi, tym bardziej, że niedawno przesunął premierę innego hitu New World na który czeka mnóstwo graczy. Crucible jest grą Free to Play opartą o mecze drużynowe. Co więcej bogata w tryby i unikalnych bohaterów może mocno namieszać nawet w e-sportowej rywalizacji.

Gra dostępna będzie już dzisiaj o 12.00 p.m. czasu pacyficznego czyli u nas odblokuje się na Steam za 4 godziny. Wszystko to w założeniu, że Amazon nie będzie przekładał startu jak to uczynił przy New World.

Na starcie obierzemy ścieżką jaką będziemy podążać rozwijając naszą postać, mechanika znana chociażby z popularnego LOLa będzie ciekawym uzupełnieniem rozrywki. Poza przeciwnikami na naszej drodze stanie również niebezpieczna flora i fauna. Tak z jednych i drugich zbierać będziemy esencję, którą wykorzystamy właśnie do levelowania postaci.

Na start dostępne będą trzy rodzaje rozgrywek. W sercu roju zadaniem naszej czteroosobowej drużyny będzie przejęcie trzech punktów i utrzymanie ich przez wyznaczony czas. W alfa łowcach do czynienia mamy z czymś na modłę battle royale. Osiem drużyn po dwóch graczy ściera się w śmiertelnym boju a wygrywa ostatnia żyjąca ekipa. Co ciekawe jeśli zginie nasz towarzysz możemy się sprzymierzyć z innym jeśli również został sam. Oczywiście nie jest to koniecznością, możemy zwyciężyć samotnie. Harvester Command to z kolei wariacja trybu deatmatch a naszym zadaniem jest zdobycie 100 punktów poprzez kontrole punktów lub zabijanie graczy przeciwnej drużyny.

Grę możecie pobrać przez Steam, zapraszamy również do dołączenia do grupy gdzie zbierają się fani Crucible – LINK!


Podobne wpisy