Już dzisiaj do 23 kwietnia możecie za darmo odebrać dwie gry na Epic Game Store. Mowa oczywiście o sandboksowym Just Cause 4 oraz przygodowym Journey.

Just Cause to seria gier o najemniku Rico Rodriguez, którego charakteryzuje wyrzutnia haku na ręce i wielka miłość do siania demolki. W czwartej odsłonie serii trafia do fikcyjnego państwa Solis w Ameryce Południowej. Niestety czwarta część nie została tak dobrze przyjęta przez graczy bo ani nie podobał się klimat ani wtórność rozgrywki. Jak to jednak mówią za darmo to i ocet słodki więc tym bardziej warto sięgnąć po Just Cause 4 i przypisać ja do swojej biblioteki. Wciąż bowiem będą szalone pościgi, wybuchy i masa uzbrojenia, którego możemy użyć do rozwałki.

Kolejną produkcją jest przygodowa Journey. Wysoko oceniana tak przez krytyków jak i graczy gra traktująca o eksploracji pięknej piaszczystej krainy zawiera w sobie elementy platformowe i logiczne. Brakuje za to standardowej narracji czy fabuły.

Dwie gry to całkiem miły gest ale mogą być już ograne przez was więc jeśli zabraknie wam tytułów znajdziecie atrakcyjne promocje na G2A – LINK!


Podobne wpisy