Studio Ninja Theory wypuściła swoją najnowszą wyczekiwaną przez fanów grę. Mowa oczywiście o Bleeding Edge przedstawicielu brawlerów czyli kooperacyjnych strzelanek nastawionych na szybką widowiskową rozgrywkę.

Dotąd niewielu miało możliwość wypróbowania tej produkcji podczas beta testów ale od dzisiaj staje się ona powszechnie dostępna na steam, xbox one oraz w sklepie Microsoftu na PC. Co więcej ogłoszono również, że gra będzie dostępna w usłudze game pass tak na konsoli jak i komputerowym odpowiedniku dzięki czemu będzie możliwość wypróbowania jej za niewielki koszt abonamentu. Program Xbox Play Anywhere wspiera rozgrywkę cross platformową pomiędzy steamem i game passem na konsoli i pc.

Produkcja okraszona jest komiksową grafiką a ilość dostępnych postaci i ich unikalnych zdolności robi wrażenie. Gra to typowy brawler i czerpie garściami z najlepszych przedstawicieli gatunku jak Overwatch, TF2 czy Paladins.

Dostępne tryby rozgrywki również przypominają wspomniane wcześniej produkcje jak chociażby zdobywanie i utrzymywanie punktów na mapie. Każda z postaci poza standardowym zestawem umiejętności ma też tak zwany ult, który sieje spustoszenie i daje przewagę na polu bitwy.

Gra posiada potencjał do rozgrywki esportowej ale to już w dużej mierze zależy od tego jak zostanie przyjęta przez graczy i ile osób zdecyduje się na wypróbowanie nowego tworu od Ninja Theory.


Podobne wpisy