Włodarze Sony jak sinusoida potrafią w jednym miesiącu zapewnić nam dobre gry w ps+ by w kolejnym pikować w dół poddając pod wątpliwość sens przedłużania abonamentu. Luty jest jednak miesiącem jak najbardziej na plus a to za sprawą aż trzech produkcji, które możemy przepisać do naszego konta.

Bioshock Infinity

Bioshock Infinity

To nie lada gratka dla osób, które wcześniej nie miały styczności z grą Bioshock gdyż w pakiecie otrzymują aż trzy części tej kultowej już produkcji. Zaczynając od wydanej w 2007 jedynki dziejącej się w podwodnym świecie Rapture, przez jej sequel czyli wydany w 2010 Bioshock 2 gdzie znów lądujemy w mieście Rapture jednak tym razem jako Big Daddy aż po część trzecią wydaną w 2013 pod nazwą Bioshock Infinite przenoszącą nas do podniebnej Columbii.

Trzyczęściowy pakiet może też ucieszyć fanów tej produkcji gdyż polepszeniu uległa oprawa graficzna i płynność gry a także możliwość uruchomienia jej w większych rozdzielczościach.

The Sims 4

The Sims 4

W Sims 4 zagrywamy się od 2014 roku i pomimo tego, że każdy tę produkcję zna na pewno znajdą się tacy, którzy jeszcze nie mieli okazji poprowadzić swojego sima. Jest też na pewno sporo osób nie posiadających tej gry na PS4 i to idealna sytuacja by uzupełnić swoją swoją konsolową bibliotekę. Kierowanie rodziną w jednym z dostępnych miast to dobra rozrywka na nudny deszczowy wieczór, tytuł też powinien spodobać się najmłodszym użytkownikom konsoli.

Chociaż panuje powszechna opinia, że w The Sims 4 nie warto grać bez dodatków według nas warto dać jej szansę a w razie czego odpowiednie rozszerzenie zawsze można dokupić. Warto też wspomnieć, że podstawowa wersja dostępna jest również w EA Access jednak większość woli opłacać jeden abonament.

Firewall Zero Hour

Gry PS+

Firewall Zero Hour to produkcja dla posiadaczy sprzętu VR. Ta dynamiczna strzelanka drużynowa może przypaść do gustu wszystkim lubiącym być w samym środku akcji. Możemy wziąć udział w trzech trybach rozgrywki, które pozwolą nam posmakować życia najemnika.

Pomimo tego, że gra dostosowana jest do używania googli VR wraz z padem najlepsze wrażenie da nam korzystanie z kontrolera VR aim.

Będziemy informować o kolejnych wzmiankach o grze a tymczasem zapraszamy na naszą grupę – Społeczność Polskich Graczy!

Warto przeczytać – LINK!


Podobne wpisy